מועדון החברים של אומינה | חברות שנתית

₪1,200.00 עבור חברות למשך שנה

₪1,200.00 עבור חברות למשך שנה

קרדיט לרכישה במחיר הנמוך בארץ של מוצרי הסופרפוד של אומינה – סל של כלים ודברים טובים לדרך שכולה בריאות מענגת!
החברות בקבוצה נועדה לשמור אותך ואת משפחתך "בצד הבטוח" בשגרת היום יום באמצעות פעימה קבועה של תערובות הסופרפוד שלנו במחירים הנמוכים ביותר לצד יעוץ, תפריטים,  והטבות בלעדיות לאורך השנה!

 ההצטרפות למועדון החברים שלי היא בחירה בדרך חיים…

מדוע דרך חיים?
מכיוון שחיים בריאים אינם מבוססים על תהליך נקודתי עמוק ועוצמתי ככל שיהיה – כמו דיאטה או ניקוי גוף חד פעמי – אלא על בחירה בדרך חיים המבוססת על מודעות והקשבה לגופנו.
זוהי ההבנה כי גופנו זקוק לתחזוקה וטיפול קבועים המאפשרים לאורך זמן למערכות הגוף להתחזק, לתשוקות להתאזן ולחיוניות והאנרגיה להתרומם.

ביטוח הבריאות האמיתי שלנו…
החברות במועדון החברים שלי מבוססת על התפיסה של לקיחת האחריות על בריאותנו בחזרה לידינו.

תפיסה זו אינה מובנת מאליה, שכן במהלך החיים חינכו ולימדו אותנו כי המפתח לבריאותנו מצוי בידי הרופאים וכי הפתרון למצב של חולי הינו תרופות וניתוחים.
אני מאמינה כי ביטוח הבריאות האמתי והאפקטיבי ביותר שנוכל לעשות עבורנו ועבור יקירנו הוא הקניית אורח חיים בריא בבית.

מדוע הסופרפוד הינם הבסיס לאורח חיים בריא?
בשימוש עיקבי וקבוע בכוחם של הסופרפוד להעלות את רמת האנרגיה הפנימית שלנו ולסנכרן את גופנו לתנועה טובה, יעילה ומחוברת לכוח החיים.
לצד זה הם יעילים לטיפול טבעי בסימפטומים ובעיות בריאות שונות, בין היתר:
חיזוק מערכת החיסון, איזון הרמונלי ותופעות גיל המעבר והבלות, איזון רמות הסוכר בדם, איזון רמות הכולסטרול, חיסון טבעי נגד מחלות החורף, גמילה מסוכר וממזונות ממכרים, הפחתת משקל ועוד..
וכל זאת באמצעות מזונות טעימים ואורגנים היישר מהטבע!

אז מה כוללת החברות במועדון שלי ומה הם תנאי החברות ?

החברות במועדון תקפה למשך שנה (12 חודש) ממועד רכישת החברות במועדון (להלן:"תקופת החברות")

עם רכישת החברות במועדון יהיה זכאי רוכש החברות להטבות הבאות:
1. קרדיט של 1200 ₪ כולל מע"מ לרכישת כל המוצרים המופיעים בחנות המועדון (להלן: "הקרדיט"). הקרדיט ניתן יהיה לניצול אך ורק במשך תקופת החברות ולמען הסר ספק מובהר כי במידה והקרדיט לא נוצל בחלקו או במלואו במהלך תקופת החברות לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי בגינו ו/או להעביר אותו לתקופת חברות עוקבת.
.2. הנחה של 25% – 15% על כל תערובות הסופרפוד של אומינה המופיעים באתר המועדון  (להלן: "ההנחה")
3. מתנת יומלדת בסך של 50 ₪ שיתווספו לקרדיט של רוכש החברות במהלך תקופת החברות. ניתן יהיה לנצל מתנה זו רק בסמוך למועד יום ההולדת ובתקופת החברות בלבד.
4. פגישת יעוץ טלפונית אישית עם אומינה בת 20 דקות. פגישה זו תתקיים במהלך תקופת החברות במועד נוח שיתואם מראש ויאושר ע"י אומינה או מי מטעמה.
5. במידה ובמהלך תקופת החברות סיים רוכש החברות את יתרת הקרדיט שלו תעמוד עדיין לזכותו ההנחה כאמור וזאת עד לסיום תקופת החברות וכנגד תשלום בכרטיס אשראי עבור המוצרים שירכוש לאחר סיום הקרדיט